مرکز فروش شلوار لی در تبریز + قیمت

مرکز فروش شلوار لی در تبریز، کیمیا نساجین، یکی از عرضه‌کنندگان معتبر و شاخص کشور با تولید در سطح وسیع است. درصورتی‌که قصد خرید ارزان و فوری در حجم بالا را دارید، این مرکز دقیقاً همان چیزی است که به دنبالش هستید. علاوه بر تمامی ویژگی‌ها و مزیت‌های ذکر شده؛ مرکز فروش شلوار لی در تبریز، انتخاب مناسب برای کسانی است که به دنبال سفارش و تحویل فوری هستند.

شما می‌توانید سطح بالایی از تنوع را چه از لحاظ رنگ و چه سایر ویژگی‌ها تهیه کنید. ضمن این که اگر قصد مقایسه قیمت و خرید شلوار لی در تبریز را دارید، ما پاسخگوی تمامی سؤالات شما در بخش پشتیبانی و خدمات فروش خواهیم بود.

 

بهترین فروشگاه شلوار لی در تبریز

 بازار فروش لباس‌ها در ایران، تحت‌تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. درصورتی‌که محصول وارداتی باشد، به طبع باید نرخ ارز را مهم شمرد. مرکز فروش شلوار لی در تبریز، طیف وسیعی از تنوع را به تفکیک نیاز خانم‌ها و آقایان، دختران و پسران در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

انواع قد در شلوار لی

مرکز فروش شلوار لی در تبریز یک مزیت دیگر هم نسبت به سایر فروشگاه‌ها خواهد داشت. شما امکان خرید مستقیم و غیرحضوری را دارید. از طرفی می‌توانید در مورد محصولات اطلاعات دقیق‌تری را از تیم پشتیبانی و فروش کسب کنید. در بخش بلاگ نیز ما توضیحات لازم در مورد نحوه خرید را به شما خواهیم داد.

احتمالاً با اصطلاحات بلندقد، قد میانی و کوتاه آشنا هستید که به نحوه نشستن شلوار جین بر روی کمر شما اشاره دارد. ممکن است از قبل ترجیحی بر اساس راحتی یا ظاهر داشته باشید، اما اگر به راهنمایی نیاز دارید، تفاوت بین افزایش‌های مختلف را در زیر بیان کرده‌ایم.

شلوار جین کمر بلند بالای ناف، روی خط کمر طبیعی شما قرار می‌گیرد. این یک انتخاب عالی برای خانم‌های کوتاه‌تر یا منحنی‌وار است، زیرا می‌تواند پاها را کشیده یا به جمع‌شدن در شکم یا پشت کمک کند.

شلوار جین قد متوسط محبوب‌ترین انتخاب در بین خانم‌ها است. با قرارگرفتن بند کمر درست زیر ناف، میانه‌روی باسن کمک می‌کند پهن‌تر شود، اما می‌تواند تقریباً برای هر هیکلی راحت‌تر باشد.

ازآنجایی‌که چند اینچ زیر ناف قرار می‌گیرد، شلوار جین هم‌ قد حسی‌تر است، اما برای موقعیت‌های غیررسمی‌تر نیز مناسب‌تر است. شلوار جین کوتاه که به آن شلوار جین برزیلی نیز می‌گویند، کار ایجاد توهم کمر بلندتر را انجام می‌دهد و با کفش‌های پاشنه‌بلند برای یک شب بیرون رفتن در شهر ست می‌شود.

این مقاله رو از دست نده!>>>
چگونه روی پارچه لی سایه بندازیم؟

انواع شلوارهای جین بازار

اگر قصد خرید شلوار جین در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی را دارید، محصولاتی با تنوع گسترده توسط کیمیا نساجین به شما عرضه می‌گردد. مرکز فروش شلوار لی در تبریز، سال‌هاست که در این حوزه به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای فعالیت می‌کند و حرف‌های زیادی را برای گفتن دارد.

۱٫ شلوار جین اسکینی

شلوار جین اسکینی (همچنین به‌عنوان شلوار جین سیگارت شناخته می‌شود) به‌گونه‌ای برش داده می‌شود که در سرتاسر ساق پا، از ران تا مچ پا، تنگ شود. آنها معمولاً با جین‌های کشسان ساخته می‌شوند تا پوشیده بتوانند به‌راحتی آن‌ها را در بیاورند. آنها اغلب مانند ساق‌ها به پوست تنگ هستند.

۲٫ شلوار جین راست

به نظر می‌رسد شلوار جین راسته در کل ساق پا به بالا و پایین کشیده می‌شود. شلوار جین راسته می‌تواند در سمت گشاد باشد، مانند شلوار جین پسری یا شلوار جین شلوار، یا در سمت راست، مانند شلوار جین باریک.

۳٫ شلوار جین بوت کات

شلوار جین بوت کات کمی در قسمت مچ پا گشاد می‌شود. این نوع شلوار جین به‌خوبی با نیم‌بوت ست می‌شود.

۴٫ شلوار جین زنگوله‌ای

شلوار جین زنگوله‌ای به‌خوبی از طریق ران کشیده می‌شود و از زانو تا قسمت ساق پا می‌گشاید. مرکز فروش شلوار لی در تبری به شما امکان خرید این محصول را می‌دهد.

۵٫ شلوار جین گشاد

شلوار جین گشاد در سرتاسر ساق پا بریده می‌شود، در اطراف وسط ران شروع به گشادشدن می‌کند و سپس تا یک باز شدن ساق گشاد ادامه می‌یابد. تفاوت بین شلوار جین دم گشاد و دم زنگ در این است که شلوار جین دم زنگ بیشتر حالت ساعت شنی دارد؛ زیرا دور ران و زانو تنگ است، درحالی‌که شلوار جین گشاد به دلیل گشادشدن بیشتر حالت مثلثی دارد. تدریجی

۶٫ شلوار جین مام

شلوار جین بلند که به آن شلوار جین بلند نیز می‌گویند، روی کمر طبیعی شما، دور ناف شما می‌نشیند. شلوار جین بلند و راسته یک سبک محبوب در دهه ۸۰ و ۹۰ بود که باعث شد در دهه ۲۰۰۰ آنها را “جین مام” نامیدند. ظاهر یکپارچه‌سازی با سیستم‌ بدنی انسان ها، ازآنجایی‌که شلوار جین بلندقد به‌خوبی با تاپ‌های برش یا تیشرت‌های تاپ ست می‌شود، به سبک کلاسیک بازگشته است.

۷٫ شلوار جین بلند

شلوار جین قدبلند بین کمر و باسن شما قرار می‌گیرد. شلوار جین قدبلند معمولاً حدود یک اینچ زیر ناف شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید به‌راحتی این شلوارها را که با مدل‌های مام استایل و قدبلند متفاوت هستند. در بازار ایران تهیه کنید. مرکز فروش شلوار لی در تبریز، در حال حاضر عرضه‌کننده انواع ست‌ها و نمونه‌های فوق‌العاده باکیفیت، با خواص کشسانی و جذابیت‌های بصری ویژه است.

این مقاله رو از دست نده!>>>
جایگزین آب اکسیژنه چیست؟

۸٫ شلوار جین قدبلند

شلوار جین پائین چند سانت زیر ناف شما به باسن شما برخورد می‌کند. این سبک از شلوار جین در دهه ۲۰۰۰ بسیار محبوب بود. دقت کنید که این شلوارها در برخی دوره‌های زمانی توانستند ترند بازار شوند. اما امروزه کم‌تر در مورد آن‌ها شنیده می‌شود.

انواع روش‌های سنگ‌شور جین

شما می‌توانید در هنگام خرید، به فاکتورهای شستشو یا همان سنگ‌شور کردن نیز دقت کنید. بر این مبنا، دامنه انتخاب برای شما گسترده‌تر خواهد شد. دقت کنید که شلوارهای لی یا جین، می‌توانند رنگ پس دهند؛ بهتر است به دستور شستشوی آن‌ها دقت ویژه‌ای داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

  • انواع مختلفی از شستشوی جین وجود دارد که راهی برای دادن ظاهری فرسوده به جین در مرحله تولید است. شستشوی جین می‌تواند الگوها و رنگ‌های متفاوتی از جمله ظاهری کم‌رنگ ایجاد کند.
  • جین‌هایی که شسته شده‌اند، نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر از جین‌های خام هستند. شستشوی سبک یک ظاهر بسیار محبوب است که ظاهری محو و آبی روشن را ارائه می‌دهد.
  • شلوار جین مدیوم واش نقطه میانی بین جین آبی خام و شلوار جین شستشوی روشن است. برای ظاهری نرم‌تر، در مواد کمی محو می‌شوند.

Inseam  یا قد داخل در یک شلوار جین چیست؟

طول یک شلوار جین از فاق تا دهانه ساق پا است. تعیین سطح داخلی شما هم به قد شما بستگی دارد و هم به جایی که می‌خواهید شلوار جین به آن ضربه بزند. بهترین راه برای پیداکردن درز خود اندازه‌گیری یک شلوار موجود است که کاملاً به شما می‌آید. اگر یک شلوار جین شگفت‌انگیز پیدا کردید، اما آنها کمی بلند هستند، نگران نباشید. یک خیاط می‌تواند به‌راحتی شلوار جین شما را به اندازة درز درست سفت کند، یا می‌توانید لبه کردن شلوار خود را در خانه یاد بگیرید.

از کجا بخریم؟

شلوار جین بیش از یک قرن است که وجود داشته است (دقیقاً در سال ۱۸۷۳ به لطف لوی اشتراوس و ژاکوب دیویس اختراع شد)، بنابراین البته از آن زمان تا کنون چندین بار به شکل‌های مختلف و در طرح‌های متفاوت، توسط برندهای خیلی لوکس و برتر در دنیا تا شرکت‌هایی که تازه‌وارد هستند، عرضه شده است که برخی از آن‌ها بیشتر از بقیه جنجال بوده است.

روش‌های زیادی امروزه برای خرید البسه در دنیا وجود دارد که یکی از آن‌ها مبتنی بر سفارش آنلاین از وبگاه‌ها خواهد بود. سؤالات در مورد خرید بهتر شلوار جین زیاد است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها، انتخاب برند خواهد بود.

مرکز فروش شلوار لی در تبریز، فعالیت خود را بیش از چند دهه است که در ایران آغاز نموده و یکی از معتبرترین فروشندگان بازار است. تمامی البسه پس از طراحی و تولید و سپس سنگ‌شور کردن، از نظر کیفی تست می‌شوند و هیچ محصولی به‌عنوان کالای غیراستاندارد در سبد فروش قرار نمی‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات سنگشویی تنها به صورت عمده ارائه میشود