سنگشویی در بوشهر

اگر از آن دسته افراد خوش پوش بوشهری هستید ، که ظاهر سنگشور شده و کهنه لباس های جین برای شما جالب است، حتما دانستن فرآیند سنگشویی خالی از لطف نخواهد بود.
روش‌های مختلفی از جمله استفاده از سنگ پا و یا روش‌های نوین استفاده از آنزیم‌ها، لیزر و پلاسما برای عملیات شستشوی جین و ایجاد ظاهری کهنه(used look) در پارچه های جین وجود دارد.
اما نکته قابل توجه این است که تولید کنندگان پوشاک در شهرهای بزرگ نظیر بوشهر همواره به دنبال روش شستشوی آسان در مدت زمان کوتاه و با هزینه‌ کمتر هستند.

صفر تا صد خدمات سنگ شویی >>> 09128704652

شرکت کیمیا نساجین که یکی از مراکز برتر سنگشویی در سراسر کشور است ، سالهاست با اولویت قرار دادن علایق مشتریان عزیز در زمینه تولید و سنگ شور پارچه های جین مشغول به فعالیت است.
شما میتوانید برای دریافت بهترین خدمات سنگ شویی در بوشهر با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید .

 

فرآیند سنگشویی چیست؟

سنگ شويي جين يكي از عمليات تكميلي مهم در استان های بزرگ است .امروزه به جهت ايجاد طرح ويژه و به روز شدن پوشاك سنگشویی در بوشهر بسیار پرطرفدار شده است.

شاید جالب باشد بدانید ، شلوار جین سنگ شور شده در سال های اخیر محبوبیت بیشتری در سراسر کشور پیدا کرده است و به موازات آن مراکز سنگشویی در بوشهر و سایر شهرهای بزرگ نیز پیشرفت چشمگیری داشته اند. هر ساله به جای پوشیدن همان شلوار جین سنتی ، می توانید یک شلوار جین سنگ شور شده خریداری کنید و استایل منحصر بفرد خود را دنبال کنید.

این مقاله رو از دست نده!>>>
عمق دهنده رنگ نساجی چیست؟

فرآیند سنگ شویی “ظاهری کهنه ” یا “قدیمی” را روی لباس به نمایش می گذارد.

از روش های مختلف سنگشویی در بوشهر چه میدانید؟

روش هاي مختلف سنگ شويي در بوشهر شامل استفاده از مقادير مختلف پوكه معدني، آنزيم سلولاز خنثي و آنزيم سلولاز اسيدي به تنهايي و به همراه پوكه معدني به كار گرفته شده و ويژگي هاي نمونه هاي جين سنگ شويي شده مورد مقايسه قرار گرفته است.

نتايج نشان مي دهد، پوكه معدني به تنهايي به ميزان يك برابر وزن جين در مقايسه با سلولازها در عمليات سنگ شويي تغيير رنگ كمي داشته است و همراهي آن با سلولاز تغيير رنگ را افزايش داده است.

همچنين، ميزان سفيدي آستر جيب نمونه هاي عمل آوري شده با سلولازها كمتر از پوكه معدني میباشد.

سلولاز خنثي مورد استفاده در مقايسه با سلولاز اسيدي، در عمليات سنگ شويي با تغيير رنگ بيشتري روي سطح كالا و لكه گذاري كمتري در پشت كالا و آستر روبرو شده است. به علاوه آسيب سطحي پارچه جين در تركيب پوكه با آنزيم بيشتر شده ولي اين آسيب كاملا سطحي بوده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات سنگشویی تنها به صورت عمده ارائه میشود