سنگشویی در شیراز

شاید جالب باشد بدانید ، شلوار جین سنگ شور شده در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و به موازات آن مراکز سنگشویی در شیراز و سنگشویی در تهران و سایر شهرهای بزرگ نیز پیشرفت چشمگیری کرده اند. هر ساله به جای پوشیدن همان شلوار جین سنتی ، می توانید یک شلوار جین سنگ شور شده خریداری کنید.

اگرچه به عنوان یک سبک جایگزین ، ممکن است نسبت به خرید شلوار جین سنگ شور شده دچار تردید باشید. اما در این مقاله به طور تخصصی به بررسی فرآیند سنگشویی در شیراز میپردازیم.

صفر تا صد خدمات سنگ شویی >>> 09128704652

فرآیند سنگشویی چیست؟

فرآیند سنگ شویی “ظاهری کهنه ” یا “قدیمی” را روی لباس به نمایش می گذارد. سنگ شویی در شیراز به طور سنتی با استفاده از سنگ پوکه برای دستیابی به ظاهری مطلوب انجام می شود. در این حرفه سنگ پومیس یکی از مهمترین اجزایی است که برای ساییدن سطح پارچه لباس استفاده می شود.

از شلوار جین سنگشور شده چه میدانید؟

شلوار جین سنگ شور شده ، همان شلوار جین است که برای دستیابی به ظاهر فرسوده تر تولید می شود. سنگشویی در شیراز  بطور خاص با استفاده از سنگهای اندازه متوسط و بزرگ  انجام میشود. شلوار جین سنگشور شده در داخل ماشین لباسشویی بزرگ تجاری پر از سنگ  قرار میگیرد. وقتی ماشین لباسشویی می چرخد ، سنگ ها به سمت شلوار جین می کوبند ، بنابراین ظاهری فرسوده ایجاد می شود.

این مقاله رو از دست نده!>>>
سنگ شویی در کاشان

بسیاری از مردم تصور می کنند که شلوار جین سنگ شور شده از نوع خاصی از جین ساخته شده است ، اما این لزوما درست نیست. بیشتر شلوارهای جین سنگ شور شده از همان جین شلوارهای جین سنتی ساخته می شوند.

شرکت کیمیا نساجین که یکی از مراکز برتر سنگشویی در کشور است ، سالهاست با اولویت قرار دادن علایق مشتریان عزیز در زمینه تولید و سنگ شور پارچه های جین مشغول به فعالیت است.

شما میتوانید برای دریافت بهترین خدمات سنگ شوری جین با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید .

 

سنگشویی در شیراز

 

چرا سنگشویی در شیراز طرفدار دارد؟

فرآیند سنگ شویی دارای مزایای زیادی است که کیمیا نساجین در کنار ارائه بهترین کیفیت لباس های سنگ شورشده ، به برخی از آنها اشاره میکند :

  • چرا باید شلوار جین سنگ شور شده را برای تکمیل استایل خود انتخاب کنید ؟ خب ، اگر ظاهر و احساس راحتی شلوار جین برای شما اهمیت دارد ، گزینه ای بهتر از جین سنگ شور شده ، وجود ندارد. به هر حال ، همین راحتی شلوار جین  پس از سنگشویی تخصصی، آن را از سایر سبک های جین متمایز می کند.
  • سنگشویی در شیراز ، به شلوار جین ظاهری نیمه کمرنگ می دهد. آنها را یکدست کمرنگ نمیکند. در عوض ، نقاط ظریف کم رنگ شدن در مناطق خاص نشان داده می شود.
  • شما می توانید سالها جین های سنگ شور شده را بپوشید ، بدون اینکه از کمرنگ شدن آنها بترسید. حتی اگر زیر آفتاب ظهر آن ها را بپوشید، شلوار جین سنگ شور شده تغییر رنگ نمیدهد.
این مقاله رو از دست نده!>>>
آب اکسیژنه را از کجا بخریم؟

چه نکاتی باید در مورد پوشیدن شلوار جین سنگ شور شده بدانید؟

به پیشنهاد کیمیا نساجین به عنوان یکی از مراکز برتر سنگششویی، شما باید چند نکته ساده را در نظر بگیرید تا استایل خود را با استفاده از جین سنگشور شده جذاب تر کنید.

  • همیشه شلوار جین سنگ شور را با یک پیراهن یا تاپ مناسب ست کنید. از آنجا که آنها نوعی شلوار راحتی هستند ، باید آنها را با پیراهن یا تاپ راحتی بپوشید.
  • استفاده از شلوار جین سنگ شورشده با کمربند می تواند زیبایی لباس شما را بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات سنگشویی تنها به صورت عمده ارائه میشود