سنگشویی در کرمان

از قدیم الایام همیشه خوب لباس پوشیدن و خوشتیپ بودن در ایران رواج داشته و همیشه مردم به خودشان و لباس هایی که میپوشیدند اهمیت ویژه میدادند. از قدیمی ترین های ایران میتوان به شهر و مردمان کرمان اشاره کرد که بسیار شهر زیبا و دوست داشتنی است. سنگشویی در کرمان خیلی رواج دارد و مردمان با توجه به زمانه پیشرفت کرده اند و هنوز خوشتیپ بودن خود را حفظ کرده اند اما نه به روش های قدیمی بلکه به روش های روز مثل استفاده از لباس های جین.

صفر تا صد خدمات سنگ شویی >>> ۰۹۱۲۸۷۰۴۶۵۲

سنگشویی در کرمان چیست و چگونه انجام میشود؟

شاید بدانید که که لباس های جین تا قبل از سنگ شویی شدن بسیار ضخیم بوده و به هیچ وجه قابل استفاده نیستند. اما وقتی آنها را به روش هایی در زیر توضیح داده شده سنگ شویی میکنیم آنهارا کامل نرم و قابل استفاده برای شما عزیزان میکنیم.

اما روش های سنگ شویی  در این شهر به این شکل است : اول از همه بعد از آماده سازی جین آنها را با مقداری سنگ در ماشین لباس شویی های بزرگ صنعتی ترکیب میکنیم و این کمک میکند تا جنس جین ما با سنگ ها ترکیب شده و مقداری از ضخامتش از بین برود؛ در مرحله دوم آنها را با مقداری مایع شوینده و نرم کننده نیز ترکیب میکنیم تا کاملا نرم بشوند و قابل استفاده، در آخر نیز با توجه به علایق شما عزیزان رنگ را به اضافه و بعد از تکمیل شدن همه مراحل آن را به بازار عرضه میکنیم تا شما استفاده کنید..

این مقاله رو از دست نده!>>>
سنگ شویی در کاشان

از تاریخچه سنگشویی در کرمان چه میدانید ؟

در قدیم سنگ شویی در کرمان در کارگاه ها اما به صورت دستی انجام میشد. روش کار به این صورت بود که لباس و محصول جین را روی زمین پهن میکردند و با استفاده از سنگ اغشته به صابون بسیار محکم روی آن میکشیدند تا حالات سایه روشن روی پارچه ایجاد شود { مانند شکل زیر }

سایه روشن شدن جین در مراحل سنگشویی

اما با گذشت زمان این روش از میان رفت و با ورود دانش فنی و تکنولوژی از ترکیه به ایران روش های صنعتی جایگزین شدند. در واقع اصطلاح سنگ شور کردن لباس از همان پوکه های سنگی نشات گرفته است که جنس آن مثل سنگ پا متخلخل است.

در حال حاضر مورد اعتماد ترین مرکز سنگ شویی در کرمان کجاست ؟

شرکت کیمیا نساجین با سالها تجربه در سنگ شویی، اسید شویی و انزیم شویی جین مشغول به کار است و شما میتوانید برای مشاوره خط تولید جدید سنگ شویی جین در کرمان میتوانید از طریق شماره تماس و فضای مجازی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات سنگشویی تنها به صورت عمده ارائه میشود