سنگشویی در یزد

جوانان یزدی همیشه به خوش پوشی شهرت داشته اند.اگر از آن دسته افراد خوش پوش یزدی محسوب میشوید ، که ظاهر سنگشور شده و کهنه لباس های جین برای شما اهمیت دارد، حتما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فرآیند سنگشویی با ما در این مقاله همراه باشید.
اما نکته قابل توجه این است که تولید کنندگان پوشاک در شهرهای بزرگ نظیر یزد همواره به دنبال روش شستشوی آسان در مدت زمان کوتاه و با هزینه‌ کمتر میباشند.

صفر تا صد خدمات سنگ شویی >>> ۰۹۱۲۸۷۰۴۶۵۲

استفاده از سنگ پومیس و یا روش های دیگر ازجمله استفاده از لیزر و پلاسما از روش های معتبر برای انجام عملیات سنگشویی است. ایجاد ظاهر کهنه و قدیمی در پارچه های جین از اهداف اصلی عملیات سنگشویی است.
شرکت کیمیا نساجین که یکی از مراکز برتر سنگشویی در سراسر کشور است ، سالهاست با اولویت قرار دادن علایق مشتریان عزیز در زمینه تولید و سنگ شور پارچه های جین فعالیت میکند.
شما میتوانید برای دریافت بهترین خدمات سنگ شویی در یزد با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید .

 

 

فرآیند سنگشویی چیست؟

فرآیند سنگ شویی “ظاهری کهنه ” یا “قدیمی” را روی لباس به رخ میکشد. سنگ شویی در یزد به طور سنتی با استفاده از سنگ پوکه برای ایجاد ظاهری مطلوب انجام می گیرد.

این مقاله رو از دست نده!>>>
صابون پیش شور چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

در این حرفه سنگ پومیس یکی از مهمترین اجزای ساییدن سطح پارچه لباس است.

از روش های مختلف سنگشویی در یزد اطلاعی دارید؟

تحقیقی روی روش هاي مختلف سنگ شويي مثل استفاده از مقادير مختلف پوكه معدني، آنزيم سلولاز خنثي و آنزيم سلولاز اسيدي انجام گرفته است.
متخصصان دریافته اند که پوكه معدني به تنهايي به ميزان يك برابر وزن جين در مقايسه با سلولازها در عمليات سنگ شويي تغيير رنگ میدهد و دلیل افزایش تغییر رنگ همراهي آن با سلولاز است.

همانطور که مطلع هستید، استان یزد یکی از استان‌های پر بازدید ایران در کنار سایر استان های بزرگ مثل اصفهان ، گیلان  است . سبک پوشش ساکنین این شهر توریستی به مروربه سمت مدرنیته رفته و شلوار جین های سنگ شور شده از بهترین انتخاب ها برای تکمیل پوشش ساکنین این شهر میباشد.
در فرآیند سنگشویی در یزد، از سنگهای بزرگ برای خشن شدن پارچه جین استفاده می کنند.
انواع پارچه جین در یک لباس شویی بزرگ صنعتی قرار گرفته که با سنگ های بزرگ پومیس کار خود را آغاز میکنند.
با چرخش لباس جین در لباسشویی  های بزرگ، الیاف پارچه به طور مکرر کوبیده خواهند شد.
استفاده از سنگ پومیس به دلیل تغییر درجه سایش در لباس جین میباشد.

شلوار جین سنگشور شده چیست؟

شلوار جین سنگ شور شده ، در واقع همان شلوار جین میباشد که برای دستیابی به ظاهر فرسوده تر تولید شده است. سنگشویی در یزد بطور تخصصی با استفاده از سنگهای اندازه متوسط و بزرگ  انجام می شود. شلوار جین سنگشور شده در داخل ماشین لباسشویی بزرگ تجاری پر از سنگ  میچرخد. وقتی ماشین لباسشویی در حال گردش است ، سنگ ها به شلوار جین کوبیده میشوند ، بنابراین  از جین ها ظاهری فرسوده انتظار میرود.

این مقاله رو از دست نده!>>>
طرز تهیه آب اکسیژنه در منزل [ 100% عملی ]

بسیاری از مردم فکر میکنند که شلوار جین سنگ شور شده از نوع خاصی از جین تولید شده است ، اما این لزوما صحیح نیست. بیشتر شلوارهای جین سنگ شور شده از همان جین شلوارهای جین سنتی تهیه می شوند.

شرکت کیمیا نساجین که یکی از مراکز برترارائه دهنده خدمات سنگشویی در کشور است ، سالهاست با اولویت قرار دادن علایق مشتریان عزیز در زمینه تولید و سنگ شور پارچه های جین مشغول به فعالیت میباشد.

شما میتوانید برای دریافت بهترین خدمات سنگ شوری جین با کارشناسان متخصص مجموعه ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات سنگشویی تنها به صورت عمده ارائه میشود