معنی سنگ شور

در این مقاله قصد داریم در باره معنی سنگ شور و پارچه های سنگ شور صحبت کنیم و چگونگی بوجود آمدن یک پارچه جین و آماده مصرف شدن آن را می گوییم. با ما همراه باشید تا جواب بسیاری از سوال های خود را در زمینه پارچه های سنگ شور یا معنی سنگ شور بیابید !

سنگ شور به فرآیند آماده سازی یک پارچه جین گفته می شود. در این فرآیند اول از همه بعد تحویل گرفتن پارچه از شرکت های پارچه سازی آن را به همراه سنگ های مختلف در ماشین لباس شویی های صنعتی ترکیب می کنند، زیرا پارچه های جین که همیشه سنگ شور می شوند به خودی خود بسیار ضخیم می باشند و نمیتوان به همین راحتی از آن استفاده کرد. پس آن ها را با سنگ ها ترکیب می کنند تا پارچه ما به اصطلاح کوفته بشود البته مقدار زمان مورد نیاز برای ترکیب پارچه جین بستگی به صاحب کار و فصل مورد نظر دارد چون در بیشتر مواقع در تابستان کامل ضخامت ارچه را می گیرند تا در هنگام استفاده دمای بدنمان بالا نرود و اما در زمستان پارچه ها جین را ضخیم تر می سازند تا سردمان نشود. بعد از تخلیه پارچه های جین نیرو های انسانی با استفاده از سنگ پومیس محکم روی پارچه می کشند تا در قسمت هایی از پارچه حالت های سایه ایجاد شود و استایل اصلی جین را به خود بگیرد. بعد از این مراحل بعضی پارچه ها را با توجه به علاقه مشتریان زاپ میزنند که اختیاری می باشد. اما در این مقاله قصد صحبت درباره زاپ را نداریم اما شما می توانید با مراجعه به قسمت بلاگ سایت به دیگر مقالات ما نیز سر بزنید.

این مقاله رو از دست نده!>>>
مواد اولیه صنعت سنگشویی

پارچه سنگ شور چیست ؟

پارچه های جین پس تولید در شرکت های پارچه سازی به شرکت های نساجین فرستاده شده تا سنگ شور بشوند و همانطور که در بالا نیز گفتیم پارچه های جین از آن جایی که بسیار ضخیم هستند باید مراحل سنگ شویی را طی کنند تا بتوان از آن ها استفاده کرد و فرآیند و معنی سنگ شور کردن را نیز در بالا توضیح دادیم که به طور خلاصه اول با سنگ ها ترکیب می شوند، در مرحله بعدی حالت های سایه را روی آن ایجاد می کردند و در آخر بطور اختیاری طبق علاقه مشتریان زاپ میزنند و وارد بازار می کنند.

لباس سنگ شور چیست؟

لباس سنگ شور همان شلوار ها پیرهن های جین هستند که در شرکت های پارچه سازی تولید شده و برای شرکت های نساجین فرستاده می شوند تا فرآیند سنگ شور را طی کرده و آماده مصرف برای شما عزیزان شود.

بزرگترین و مورد اعتماد ترین مرکز سنگ شویی ایران کیست ؟

شرکت بزرگ کیمیا نساجین از قدیمی ترین مراکز سنگ شویی در ایران می باشد که طی سالها تجربه در کار همیشه اولویت محصولات را بر طبق علایق شما مشتریان عزیز و گرامی قرار می دهد و شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر در هر مورد که در سایت مشاهده نکردید می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۶۵۲ تماس بگیرید یا از طریق فضای مجازی یا تماس با ما ارتباط بگیرید.
معنی کلی سنگ شور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خدمات سنگشویی تنها به صورت عمده ارائه میشود